طراحی ، مشاوره و بازدید رایگان

خدمات

خدماتی که ما در مجموعه گچبری کلاسیک روم ارائه میدهیم

گچبری سلطنتی

گچبری کلاسیک

سبک کلاسیک با اجرای درست در کنار انواع المان های موجود در منزل نیاز به مهارت و تجربه ی خاص دارد و می تواند تاثیر ماندگار در منزل شما بگذارید

رابیتس بندی

رابیتس بندی

رابیتس به توری‌های فولادی مشبکی گفته می‌شود که پیش از گچ بری نهایی و به منظور زیرسازی اجرا می‌شوند که توسط تیم ما به طور حرفه ای انجام می شود.

قاب بندی دیوار

قاب بندی دیوار

قاب بندی در دیوار باعث می شود تا در صورت تمایل به استفاده از سایر اشیا دکوری چون تابلو نقاشی، آینه کاری، نقاشی دیواری، پتینه کار نتیجه کار مجلل تر و چشمگیر تر شود.

نورپردازی

نورپردازی

قطعا تجلی نور در کنار هنر گچبری بی تاثیر نیست و این زیبایی محیط را دو چندان می کند ما در مرکز تخصصی گچبری انواع خدمات نورپردازی منزل را انجام می دهیم.

نقاشی دیوار

نقاشی دیوار

نقاشی دیوار در خانه ها جهت تزئین و تلطیف فضای آن کشیده می شود نقاشی دیواری نام دارد. که برای زیباتر کردن این اثر ، از هنر گچ بری در اطراف آن استفاده می شود

پتینه کاری

پتینه کاری

انجام انواع امور پتینه کاری ، پتینه و پتینه کاری هنر جلابخشی و برگرداندن زیبایی به دیوارها با جنس‌های مختلف به کمک رنگ‌های مخصوص است.

گچبری سلطنتی

گچبری کلاسیک

سبک گچبری سلطنتی سلیقه افراد خاص را می طلبد. این سبک برای منازلی مناسب است که دوست دارند حس لاکچری و سلطنتی را به مخاطب القا کنند.

آینه کاری

آینه کاری

سبک های آینه کاری دیوار امروزی با گذشته تفاوت های بسیاری دارند. این روز ها آینه ها را با طراحی های مدرن و امروزی تلفیق کرده اند این ترکیب باعث ایجاد طرح های فاخرشده است.

گچبری

ابزار زنی

گچ بری از گذشته تا کنون به عنوان اصلی ترین تزئینات ساختمان محسوب می شود. روش های مختلف نوینی برای خلق آن وجود و از قطعاتی به نام ابزار زنی استفاده می شود.

جهت مشاوره تلفنی و یا ثبت سفارش میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان